Takım

Üsküdar’da bir otelin 6’ncı katından düşen İtalyan kadın voleybolcu hayatını kaybetti.

İtalyan voleybol takımı Igor Gorgonzola Novara oyuncusu 19 yaşındaki Julia Ituma, sabah saatlerinde Barbaros Mahallesi Seyit Ahmet Deresi Sokak’ta henüz bilinmeyen bir nedenle otelin 6’ncı katından düştü.

Haber verilmesi üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri yaptıkları incelemede Ituma’nın hayatını kaybettiğini belirledi.

Otelin dışını gösteren kamera görüntülerini inceleyen polis, Ituma’nın saat 05:31’de otelin önündeki çadırlara çarparak düştüğünü belirledi.

Otel içindeki kamera görüntülerinde, Ituma’nın takım arkadaşı İspanyol uyruklu Lucia Varela Gomez’in saat 22.49’da odadan çıkıp telefonla konuştuğu, dalgın ve düşünceli bir şekilde odanın önünde bir saat oturduktan sonra çıktığı belirlendi. , odaya başka kimse girmedi.

Ituma’nın kaldığı odaya otel görevlisi eşliğinde giren polis ekipleri, uykuda olan ekip arkadaşı Gomez’i uyandırarak durumu bildirdi.

Gomez’in Julia Ituma ile en son saat 01:30 sıralarında görüştüğünü ve ardından uyuyakaldığını söylediği öğrenildi.

Diğer takım arkadaşları ve grup antrenörü ile yapılan görüşmede rastgele bir sorunu olup olmadığını bilmediklerini söyledikleri bildirildi.

cide-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu