Haber

Genç horozlar yeni sezona merhaba dedi

– Genç horozlar yeni döneme merhaba dedi

DENİZLİ – Denizlispor U16 takımı yeni dönem hazırlıklarına Teknik Sorumlu Hüseyin Ateş gözetiminde Kınıklı Tesisleri’nde gerçekleştirilen antrenmanla başladı.

Yeni dönemde Gelişim Ligi ile mücadele edecek olan Denizlispor U16 kadrosu yeni dönem hazırlıklarına başladı. Denizlispor Kınıklı Tesisleri Teknik Sorumlusu Hüseyin Ateş gözetiminde gerçekleştirilen antrenmanla yeni dönem hazırlıklarına başlayan yeşil-siyahlılarda moraller yerinde. Yeni dönem çalışmalarına vurgu yapan Teknik Sorumlu Hüseyin Ateş, Pazartesi gününden itibaren çalışmalara başladıklarını belirterek, “Bu ikinci antrenman. Bu haftayı üç antrenmanla bitireceğiz. Önümüzdeki hafta her gün çift antrenman yaparak hazırlıklarımıza devam edeceğiz. Kadromuz geçen senenin U15 takımı. Uyumlu bir kadromuz var. İnşallah sakatlık yaşamadan başarılı bir sezon geçiririz. Bu sene gelişim liginde mücadele edeceğiz. Futbolcuların gelişimi için elimizden geleni yapacağız.”

“A takımına iki oyuncu verdik”

A takıma iki oyuncu verdiğimizi söyleyen Ateş, “Bunlar Ertuğrul Yıldırım ve Yavuz Selim Tatar. Gösterdikleri performansla oraya ulaştılar. Umarım orada başarılı olurlar ve sonsuza kadar orada kalırlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu