Haber

İnce’nin Sağlık Durumuna İlişkin Açıklama

Ülke Partisi Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. İpek Özkal Sayan, Muharrem İnce’nin sağlık durumunun iyi olduğunu ve adaylığından çekilmeyeceğini açıkladı.

Ulusal Parti Genel Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin Manisa ve İzmir mitinginin sağlık sorunları nedeniyle iptal edildiği açıklanmış, ardından kendisine kalp krizi riskine karşı dil altı hapı verildiği iddia edilmişti.

Ülke Partisi Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. İpek Özkal Sayan, tv100 yayınında İnce’nin sağlığı hakkında bilgi verdi.

İnce’nin sağlık durumunun uygun olduğunu anlatan Sayan, ‘ Tabii ki bu kolay değil. Özellikle Vatan Partisi kurulduğundan beri bu saldırılarla uğraşmak zorunda kaldık ama seçimlere yaklaştıkça saldırıların şiddeti arttı.söz konusu.

“Gönderilen görüntüler sahtedir”

Sayan, sosyal medya hesabından partisine operasyon yapıldığını belirtti. ‘Bir takım uydurma makbuzlar ve sahneler yayınlanarak algı operasyonu yapılmaya çalışılıyor. Bahsi özel hayat üzerinden tartışmayı mantıklı bulmuyorum. Bence burada yeterince niyet yok. Biliyorsunuz İnce Bey’in eşinin 10 milyon dolar aldığına dair sahte makbuzun tarihi pazar günüydü. Bankaların pazar günleri çalışmadığını biliyorsunuz. Bu kadar yüksek bir meblağ internet üzerinden gitmez. Yayınlanan bu görüntülerin İsrail ve Alman kökenli olduğu ortaya çıktı. Bu görüntüler yalan ve yüzsüz görüntülerdir.ifadeleri kullandı.

“Geri çekilmeyecek”

Sayan, İnce’nin yaşadığı sağlık sorunlarının ardından sosyal medyada adaylığından çekileceğine dair paylaşımların olduğunu söyledi. ‘Muharrem İnce adaylıktan çekilmeyecek’açıklama yaptı.

inonuhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu