Yaşam

Kızılcık Şerbeti’nde Nursema Karakteriyle Kadın Seslendiren Ceren Yalazoğlu Karakoç’un Kariyer Yolculuğu

Son dönemde gündemden düşmeyen Kızılcık Şerbeti dizisinin parlayan yıldızı Ceren Yalazoğlu Karakoç, dizide canlandırdığı Nursema karakteri ile yoğun ilgi görüyor. Dizide gittikçe güçlenen bir kadına hayat veren Karakoç’un hayatına ve kariyerine göz attık.

Son dönemin en sevilen dizilerinden biri olan Kızılcık Şerbeti, harika senaryosuyla reytinglerde yenilmezliğini koruyor.

Dizi her karakteriyle bambaşka bir hikaye sunsa da bir tanesi hiç gündemimizden düşmüyor.

Evet, bu isim muhafazakar ailemizin tek kızı Nursema!

Diziye görece pasif bir karakter olarak başlasa da son bölümde tüm aileye yargı dağıtarak birçok kadının sesi olan Nursema dizinin gidişatına göre en başarılı şekilde evrilen karakterlerden biri. !

Elbette bu başarının arkasında Nursema’ya hayat vermiş muhteşem bir oyuncu var.

Ceren Yalazoğlu Karakoç’un seçkin yorumuyla hayat bulan, güçlü duruşunu her gördüğümüzde gurur duyduğumuz Nursema’yı kucakladık.

Böylesine zor bir rolün üstesinden gelen Ceren Yalazoğlu Karakoç’un hayatına ve kariyerine göz attık!

Çanakkale’de dünyaya gelen Ceren Karakoç, memur bir anne ile asker bir babanın ikinci çocuğudur.

Çocukluğundan beri dersten çok tiyatroyla ilgilenen Karakoç, uzun süre halk oyunları bile oynadı.

Üniversite eğitimini doğup büyüdüğü Çanakkale’de alan Ceren Karakoç, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Sahne ve Görsel Sanatlar bölümünden mezun oldu ancak kariyerine başlamak için doğup büyüdüğü bu küçük şehirden ayrılmak zorunda kaldı. .

Babaannesiyle birlikte küçük şehirden Ankara’ya taşınan Karakoç, arkadaşının günlük dizinin çekimlerine katılma teklifini reddetmez ve Beni Affet dizisinin ekibine katılır.

9 yıldır ekranda olan Beni Affet dizisinde Yazgı karakterini canlandıran Karakoç için işler tam da istediği gibi giderken bir başka günlük dizide rol alan eşi Osman Karakoç ile tanışır. , Unut Beni.

Aynı yaylada çalışan eşiyle tanışıp evlenme kararı alan Ceren Karakoç, Ankara’da mutluluğa ‘evet’ dedi ve birlikte bir tiyatro oyununda oynayacağı için sektörün kalbi İstanbul’a taşınıyorlar. 2019 yılında eşi Demet Evgar.

Beni Affet’in ardından ‘Birimiz İstanbul’da’ dizisinde Hatun karakterine hayat veren Karakoç, hepimizin uzun bir süre aklında kalacak olan Kızılcık Şerbeti’nde Nursema karakteriyle karşımıza çıkmaya başladı.

Hem aşk hem de meslek açısından mükemmel bir noktada olan Karakoç, dizide partneri Umut ile de çok şanslı.

Çünkü dizide partneri Umut’u canlandıran Serkan Tınmaz, hem Ceren’in hem de Osman Karakoç’un çok yakın arkadaşıydı ve uzun yıllar Ceren Karakoç’un tiyatro partneriydi.

Nursema ve Umut’un akıcı sahneleri bundan sonra çok güzel olacak!

Nursema karakteriyle uzun süre güzel işler yapacağı kesin olan Ceren Yalazoğlu Karakoç’u daha uzun yıllar ekranlarda görmek dileğiyle.

cerkezkoyajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu